Gadżety dla firm 2018-01-21T21:03:48+01:00

OFERTA

Współczesny świat to gąszcz informacji i grafiki. Sztuką jest w tym gąszczu zidentyfikować brand, logo, nazwę. Przebicie się przez natłok informacji jest trudne. Pierwszą linią informacji, są produkty reklamowe (drobne, małe, większe lub ogromne). Dokładnie oznaczone własną grafiką z dobrze dobranymi barwami, produktami dobrej jakości bezdyskusyjnie trafiają do docelowego odbiorcy. Dlatego idąc z duchem czasu przedstawiamy naszą ofertę z której mogą skorzystać także klienci indywidualni. Projektowane i wykonywane przez nas produkty można już zakupić od jednej sztuki.

Tworzymy projekty każdego formatu poczynając  od podstawowych po zaawansowane. Pracujemy dla małych firm jak i dla większych marek.
Wysokość  naszej stawki zależy od dwóch rzeczy:
– rodzaju działań,
– od stopnia ich złożoności.

Gadżety dla firm

W naszym studio tworzymy projekty każdego formatu, od podstawowych po zaawansowane.
Pracujemy dla bardzo małych firm jak i dla największych marek, prowadzimy kampanie reklamowe oraz informacyjne dla szkół, przedszkoli wdrażając praktyczne gadżety dla najmłodszych użytkowników. Aby przygotować modelowy gadżet dla klienta bardzo często odwiedzamy firmę identyfikując się z nią by poznać wartości i symbole, które w niej przewodzą.
Naszym priorytetem jest transferowanie pozytywnych skojarzeń i wspomnień na produkty promujące działalność przedsiębiorstwa.
Gadżety używane przez pracowników pozwalają utożsamiać się z celami firmy natomiast kubki w rękach klientów przypominają im o pozytywnych kontaktach biznesowych. Wybierając nasze produkty reklamowe macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt wysokiej jakości z dokładnie takim nadrukiem, jaki sobie Państwo zażyczą.
Oferujemy szeroką gamę gadżetów reklamowych jak:
o Długopisy i zestawy piśmiennicze
o Kalendarze firmowe
o Zegary z nadrukiem
o Parasole z logiem firmy
o Reklamowe akcesoria turystyczne
o Odzież z nadrukiem
o Artykuły domowe
o Maskotki reklamowe
o Gadżety grawerowane
o Magnesy
o Kubki ceramiczne, szklane, plastikowe
o Banery reklamowe

Z naszymi produktami, stajecie się Państwo widoczni w otoczeniu swojego przedsiębiorstwa, między klientami, w grupie znajomych i kontrahentów. Wysoka jakość wykonania naszych usług, gwarantuje, że widoczność ta, utrwalona na naszych produktach, będzie trwała długie lata.
Zapewniamy szybką realizację oraz profesjonalną obsługę.