Gadżety klubowe 2017-09-18T10:35:21+02:00

OFERTA

Współczesny świat to gąszcz informacji i grafiki. Sztuką jest w tym gąszczu zidentyfikować brand, logo, nazwę. Przebicie się przez natłok informacji jest trudne. Pierwszą linią informacji, są produkty reklamowe (drobne, małe, większe lub ogromne). Dokładnie oznaczone własną grafiką z dobrze dobranymi barwami, produktami dobrej jakości bezdyskusyjnie trafiają do docelowego odbiorcy. Dlatego idąc z duchem czasu przedstawiamy naszą ofertę z której mogą skorzystać także klienci indywidualni. Projektowane i wykonywane przez nas produkty można już zakupić od jednej sztuki.

Tworzymy projekty każdego formatu poczynając  od podstawowych po zaawansowane. Pracujemy dla małych firm jak i dla większych marek.
Wysokość  naszej stawki zależy od dwóch rzeczy:
– rodzaju działań,
– od stopnia ich złożoności.

Gadżety klubowe

Pasja i przedsiębiorczość to kluczowe wartości dzięki, którym powstała nasza firma. Przynależąc do wielu grup pasjonatów i udzielając się aktywnie na wielu forach zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, które postanowiliśmy wykorzystać wprowadzając produkty z nadrukiem pod nazwą „gadżety klubowe”. Koszulka, kubek, smycz czy ramka tablicy rejestracyjnej to przykładowe gadżety zgranego zespołu, mogą kryć w swoim nadruku wspomnienia wspólnych zlotów lub wypraw turystycznych. Identyfikacja to jeden ze sposobów integracji swojego hobby lub pasji z innymi osobami. Oferowana przez nas opcja sklepu klubowego pozwala na sprzedaż indywidualną bez przeprowadzania listy lub ankiety potencjalnych chętnych do zakupu. Sprzedawane przez nas produkty, na życzenie klientów, są ogólnodostępne lub dostępne tylko dla grup zamkniętych(np. tylko dla klubowiczy).